سوالات متداول

/سوالات متداول
سوالات متداول 2018-03-08T10:25:26+00:00

ارتودنسی می تواند در هر سنی شروع شود. دکتر همت پور توصیه می کند که همه کودکان از سن هفت سالگی توسط یک ارتودنتیست چک شوند. متخصص ارتودنسی خوب می تواند مشکلات نامحسوس را در هنگام رشد فک و رویش دندان ها زمانی که دندان های شیری هنوز وجود دارند، تشخیص بدهد. درمان زود هنگام ممکن است باعث شود که بیمار در آینده نیازی به انجام جراحی یا درمان های پیچیده نداشته باشد.

امروزه در حدود بیست و پنج درصد بیماران ارتودنسی بزرگسالان هستند. برخی از این بزرگسالان در حال اصلاح مشکلاتی هستند که هرگز در کودکی درمان نشده اند و حالا می توانند از لبخند زیبایشان لذت ببرند.

بله. دندانی که تاجش حفظ شده است درست مانند دندان پر شده جا به جا می شود. وقتی که دندانی را از دست داده اید و فضای خالی در دهانتان وجود دارد، ارتودنسی به ردیف شدن باقیمانده دندان ها کمک می کند.

بله. برخی از مشکلات ارتودنسی به اندازه ای مشخص هستند که با مداخله زودهنگام متخصص ارتودنسی اصلاح می شوند. با این وجود، اگر بیمار هنوز آماده نباشد، با دنبال کردن رشد بیمار، زمان مناسب برای شروع درمان مشخص می شود.

بر اساس تجربه ای که با بیماران و سوالاتشان داشته ایم، به این نتیجه رسیده ایم تا بخشی با عنوان سوالات متداول ارتودنسی را در سایت ایجاد نماییم. اگر با مطالعه این قسمت پاسخ سوالات مربوط به ارتودنسی مورد نظر خود را نیافتید در بخش پرسش و پاسخ ارتودنسی ، سوالات خود را مطرح نمایید و منتظر دریافت پاسخ از دکتر سیامک همت پور باشید.